Nasze strony wykorzystują pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności stron!
Kokra Serwis

 • Terminal płatniczy w 30 min - Wrocław.

  Bezpieczne transakcje kartami płatniczymi ePay.

  Terminal płatniczy NexGo N3

  NexGo N3

  Terminal Desk/3200

  Desk/3200

  PIN pad Link/2500

  Link/2500

  Terminal Move/2500

  Move/2500

 

Oferta
terminali
 płatniczych 

 

 

Kontakt

 

 • PIN Pad-y do kas ONLINE.

  Najlepsze rozwiązanie za najniższą cenę.

   

  PIN Pad-y do kas ONLINE
  PIN Pad-y do kas ONLINE

  K10 Online z PIN Pad Lane/3000

  K10 + Lane/3000

  K1 Online z PIN Pad Link/2500

  K1 Slim + Link/2500

 

 PIN Pad-y 
do kas
ONLINE

 

Sobota, 25 czerwca 2022    

Certyfikat ELZAB

Liczba odwiedzających:

- teraz: 6
- dziś:12
- ogółem:277470

Digit 2Digit 7Digit 7Digit 4Digit 7Digit 0

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT

Kasa fiskalna NOVITUS NEXT

Przy podpisaniu umowy na terminal płatniczy 2190 zł (netto).
Konfiguracja i fiskalizacja w biurze KOKRA Serwis = RABAT.

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus Next, pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chce się niej sprzedawać, bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowano też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Można obsługiwać i tak i tak.

Kasa fiskalna Novitus NEXT

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Można dowolnie przypisać funkcje do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków można pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaka sprzedaż jest prowadzona.

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Novitus oferuje swoim klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. To najlepsza kasa, jaką stworzył Novitus w swojej 22 letniej historii.

Kasa fiskalna Novitus NEXT Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. "Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud."

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość.

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT

 

Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

 

Funkcjonalność kasy Novitus Next umożliwia szybką i bezproblemową integrację kasy z PIN Padem IPP320 firmy Paytel do realizacji szybkich i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych kartami płatniczymi. Teraz dla wszystkich nabywców kasy fiskalnej Next dajemy możliwość bezpłatnego najmu PIN Pada na okres 6 miesięcy.

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją. Poznaj bliżej usługę NoviCloud.

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next.

Genialnie, proste i funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne, nowoczesne oprogramowanie dla małej i średniej gastronomii dla Novitus Next już dostępne.

System w pełni skalowalny o dodatkowe:
 • tablety kelnerskie, tzw. bonowniki, które łączą się z kasą Next,
 • drukarki kuchenne np. nPos,
 • szuflada, czytnik, terminal kart płatniczych,
 • dostępna online chmura do zarządzania biznesem.
Rozpocznij przygodę z StoryOus i Novitus Next, wprowadź przyjemność pracy z urządzeniem fiskalnym do Twojej gastronomii!

Logo Dobry Wzór Novitus Next to funkcjonalność zamknięta w pięknej formie skomponowanej przez projektantów i stylistów. Kolor to rzecz gustu. Spójrz jak wyglądają wersje biała i czarna i wybierz kolor dla siebie.

 

Program Novitus On-line Ready

 • już dziś bądź gotowy na zmianę przepisów w 2018 roku
 • miej pewność i czas na decyzję
 • nie płać dziś, za to co będzie jutro
 • inwestuj mądrze w rozwój Twojej firmy
Novitus Promesa

Urządzenia Novitus są już gotowe na nadchodzące zmiany przepisów fiskalnych. W przypadku przewidywanego na początek 2018 roku wejścia w życie nowego rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące, każdy nabywca urządzeń fiskalnych Novitus może już teraz wziąć udział w programie "Novitus On-line Ready", który daje możliwość skorzystania z preferencyjnej usługi w zakresie modernizacji zakupionego urządzenia i dostosowania go do nowych przepisów lub zakupu kolejnego nowego urządzenia ze specjalnym preferencyjnym rabatem. Szczegóły programu dostępne u autoryzowanych partnerów handlowych Novitus oraz na stronie online.novitus.pl.

 

 

bottom edge

Copyright © 2013 - 2015 SAMS. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by ThemZa Joomla 2.5 templates. Powered by Joomla!®.